2023’TE 110 YENİ YAZARI YAYIN DÜNYASINA KAZANDIRAN KARİNA YAYINEVİ AİLESİNE SİZ DE KATILIN!

Karina Yayınevi, doğru, güvenilir, ilkeli ve dürüst yayıncılık anlayışı ve samimi çalışma ortamıyla yeni yazarların buluşma ve yayın dünyasına ilk adım noktaları olmaya devam ediyor.
2020, 2021 ve hatta 2022’de dünyayı esir alan salgına rağmen  100’ün üzerinde yazarı yayın dünyasıyla buluşturarak alanının en önde gelen yayınevlerinden biri olduğunu bir kez daha gösteren Karina Yayınevi, 2023 yılında ise 110 yeni yazarıyla okurlara “merhaba” dedi!

Baştan söyleyelim:

İlk kitabı çıkan, henüz yolun başında olan bir yazar adayına, sırf onu kazanmak adına dünyanın en büyük yazarı gibi davranıp, egosuna oynamıyoruz.
Kötüye, iyi demiyoruz.
İyiye, daha iyi olabilir diyor, bunun yollarını arıyoruz.
Yayıncılığın ve yazarlığın ne denli zorlu bir yol, aşılması gereken engellerin ne denli çetin ve fakat tüm bunlar başarıldığında varılan noktanın ne denli eşsiz olduğunu yaşayarak öğrenmiş ekibimizle, yazarlarımız için hep daha iyiyi, daha doğruyu, daha güzeli arıyoruz.
Bütün bu dik ve engelli yolu da daha en başından yazarlarımıza uzun uzun anlatıyor, aynı tarafta olduğumuzu, onların başarısının bizim başarımız anlamına geldiğini, desteğimizin hep süreceğini ortaya koyuyoruz.
Tüm bunların sonunda ortaya çıkan bir başarı olduğunda, yazarımıza hiç vakit yitirmeden profesyonel yazar sözleşmemizi sunuyor, onu bir adım ileri taşıyoruz; yok istediğimiz sonuçlar ortaya çıkmazsa, daha iyisi için yazarımızla birlikte kafa yoruyoruz.

Artık hemen her köşe başında rastlanan, herhangi bir deneyimi, birikimi olmaksızın ortaya atılmış onlarca destekli yayıncılık firması arasında Karina Yayınevi, özellikle bünyesinde bulunduğu şirketin de gücüyle, kurumsal bir yayınevi.

Bağlı bulunduğumuz Telgrafhane Yayınları Basım Dağıtım Limited Şirketi, bünyesinde ülkemizin en önemli, en değerli yazarlarını da barındıran bir marka. Bu sayede Karina Yayınevi‘ne başvuran yazar adaylarımız, zaten hepsi amatörce bu yola giren isimlerden oluşmuş bir markanın altında değil; bünyesinde Oktay Akbal, Erol Toy, Hıfzı Veldet Velidedeoğlu, Ceyhun Atuf Kansu gibi yazın dünyamızın en önde gelen isimlerini de barındıran, bu nedenle hem kurumsal temsiliyeti hem marka değeri ve elbette hem de  dağıtım ağı çok daha geniş, çok daha profesyonel bir çatı altında yazın dünyasına ilk adımlarını atıyorlar.

Bu, ilk kitabını çıkaracak yazar adaylarımızın başka bir yayınevinde kolay kolay bulamayacakları, onlar için son derece önemli olan bir destek.

Yazarlarımızın elde ettiği bir diğer önemli ayrıcalıksa, kitaplarının yayımlanır yayımlanmaz, talep beklemeksizin 20 kitabevine gönderilecek olması. 2024 itibariyle zincir mağazalarla yaptığımız olumlu işbirliği sonucu, yazarlarımıza kitaplarının doğrudan rafta sergilenmesi ayrıcalığını sunabilmekten mutluyuz.

Öte yandan: Biz bir Ankara yayıneviyiz.

Ankara’nın, yüz yüze bakan insanlarının kültürüyle, samimiyetiyle ve açıklığıyla, yıllardır biriktirdiğimiz deneyimlerimizi harmanlayıp, bu işi yapıyoruz.
Bu yüzden yazarlarımız yayınevimizi bir atölye, kendi evlerinin bir bölümü gibi biliyor; bu yüzden katıldığımız tüm fuarların en kalabalık, en eğlenceli, en güler yüzlü stantları bizim stantlarımız oluyor.
Yürüdüğümüz yolun zorluklarını biliyoruz ama bu yolda en doğru şekilde yürüdüğümüzün de farkındayız.
Bu yüzden kendi alanımızın en büyük yayınevlerinden biriyiz.

Siz de elindeki kalemle ruhunu filizlendiren, kendini kağıtlara döktükçe varlığını anlamlandırabilen bir yazar adayıysanız ve çalışmanız şekillendiyse, bizimle iletişime geçin.
Şüpheniz olmasın, Karina Yayınevi, sizin için en doğru adres…

Yeri gelmişken, yayıncılık mantığımız ve çalışma şeklimize dair daha ayrıntılı bilgi almak için BU YAZIYI DA okuyabilirsiniz.

İletişim:
Tel: 0312 433 03 58
E-posta: iletisim@karinakitap.com