2020’DE 100 YENİ YAZARI YAYIN DÜNYASINA KAZANDIRAN KARİNA YAYINEVİ AİLESİNE SİZ DE KATILIN!

Karina Yayınevi, doğru, güvenilir, ilkeli ve dürüst yayıncılık anlayışı ve samimi çalışma ortamıyla yeni yazarların buluşma ve yayın dünyasına ilk adım noktaları olmaya devam ediyor.
2016’da 100 yeni yazarı yayın dünyasına kazandıran Karina Yayınevi, aynı başarıyı 2017 ve 2018’de de göstererek adından söz ettirmeye devam etti. 2019 yılını ise 110 yeni yazarı yayın dünyasına kazandırarak kapatan Karina Yayınevi, 2020’de dünyayı esir alan salgına rağmen yine 100’ün üzerinde yazarı yayın dünyasıyla buluşturarak alanının en önde gelen yayınevlerinden biri olduğunu bir kez daha gösterdi!

Baştan söyleyelim:
Kitap bastırmak isteyenlere ‘Promosyon’ vs. yapmıyoruz.
İlk kitabı çıkan bir yazara, sırf onu kazanmak adına dünyanın en büyük yazarı gibi davranıp, egosuna oynamıyoruz.
Kötüye, iyi demiyoruz.
İyiye, daha iyi olabilir diyor, bunun yollarını arıyoruz.
Yayıncılığın ve yazarlığın ne denli zorlu bir yol, aşılması gereken engellerin ne denli çetin ve fakat tüm bunlar başarıldığında varılan noktanın ne denli eşsiz olduğunu yaşayarak öğrenmiş ekibimizle, yazarlarımız için hep daha iyiyi, daha doğruyu, daha güzeli arıyoruz.
Bütün bu dik ve engelli yolu da daha en başından yazarlarımıza uzun uzun anlatıyor, aynı tarafta olduğumuzu, onların başarısının bizim başarımız anlamına geldiğini, desteğimizin hep süreceğini ortaya koyuyoruz.
Tüm bunların sonunda ortaya çıkan bir başarı olduğunda, yazarımıza hiç vakit yitirmeden profesyonel yazar sözleşmemizi sunuyor, onu bir adım ileri taşıyoruz; yok istediğimiz sonuçlar ortaya çıkmazsa, daha iyisi için yazarımızla birlikte kafa yoruyoruz.

Biz bir Ankara yayıneviyiz.
Ankara’nın, yüz yüze bakan insanlarının kültürüyle, samimiyetiyle ve açıklığıyla, yıllardır biriktirdiğimiz deneyimlerimizi harmanlayıp, bu işi yapıyoruz.
Bu yüzden yazarlarımız yayınevimizi bir atölye, kendi evlerinin bir bölümü gibi biliyor; bu yüzden katıldığımız tüm fuarların en kalabalık, en eğlenceli, en güler yüzlü stantları bizim stantlarımız oluyor.
Yürüdüğümüz yolun zorluklarını biliyoruz ama bu yolda en doğru şekilde yürüdüğümüzün de farkındayız.
Bu yüzden kendi alanımızın en büyük yayınevlerinden biriyiz.

Siz de elindeki kalemle ruhunu filizlendiren, kendini kağıtlara döktükçe varlığını anlamlandırabilen bir yazar adayıysanız ve çalışmanız şekillendiyse, bizimle iletişime geçin.
Şüpheniz olmasın, Karina Yayınevi, sizin için en doğru adres…

Yeri gelmişken, yayıncılık mantığımız ve çalışma şeklimize dair daha ayrıntılı bilgi almak için BU YAZIYI DA okuyabilirsiniz.

İletişim:
Tel: 0312 433 03 58
E-posta: iletisim@karinakitap.com