Web sitemizde her biri detaylı olarak açıklanan hizmetlerimizi sizin için toparlayalım istedik, Karina YayıneviDestekli Bireysel Yayıncılık sektöründe size hangi hizmetleri sunuyor kısa kısa göz atmaya ne dersiniz?

 • Kitap Dosyanızı Tamamladınız mı?

Elinizde, tamamlamış olduğunu bir kitap dosyanız var ve geleneksel yayıncılık dünyası içinde önünüzde bir kapı açılmasını beklemek yerine kendi yolunuzu kendiniz açmaya karar verdiniz. Karina Yayınevi‘nin web sitesini inceledikten sonra, kendinize uygun bulduğunuz yayıncılık seçeneğinin ardından dosyanızı bize ulaştırdınız. Her şey bu andan sonra başlıyor… (Bir ipucu: En çok tercih edilen paketimiz Karina Ortak Paket; bizim de her yazarımıza önerimiz!)

 • Editöryel Hizmetler:

Elimize ulaşan kitap dosyanızı ciddi bir incelemeden geçiriyor, türüne göre gerekli önerilerimizi kapsamlı bir şekilde sunuyor ve son halini alan dosyanızı yayın için hazırlıyoruz.

 • Kapak Tasarımı:

Sizin de görüşleriniz alınarak kitabınız için en doğru ve en dikkat çekici kapak tasarımı, uzman tasarımcılarımız eliyle hazırlanılarak onayınıza sunuluyor.

 • Dizgi:

Kitabınızın iç sayfa düzeni, kitabınızın ruhuna uygun şekilde, deneyimli editörlerimiz tarafından matbaa öncesi son haline getiriliyor.

 • Arka Kapak Yazısı:

Bir kitabın ilk sayfası aslında arka kapağıdır. Okurlarla ilk temas kitabın arka kapağı aracılığıyla kurulur. Bunun öneminin farkında olarak kitabınız için en doğru arka kapağı hazırlıyoruz.

 • ISBN Başvurusu, Barkod ve Bandrol:

Kitabınız yayınlanmadan önce gerekli olan tüm başvuruları Kültür Bakanlığı’na sizin adınıza yapıyoruz.

 • Dağıtım-Satış-Pazarlama:

Tercih ettiğiniz pakete göre kitaplarınızı geleneksel yayıncılık dağıtım ağımızla aynı ağı kullanarak bir profesyonel yazarın kitabının ulaşabildiği tüm kitapçı raflarına ve online kitap satış sitelerine ulaştırıyoruz.

 • Fuar Katılımı:

Her yıl Ankara, İstanbul ve İzmir kitap fuarlarına düzenli olarak katılıyor, talep eden tüm yazarlarımıza bu fuarlarda imza günü etkinliği düzenliyor; onları en önemli fuarlarda okuyucuları ile buluşturuyoruz.

 • Tanıtım Organizasyonu ve Sosyal Medya:

Kitabınızın tanıtım çalışmalarına dair kapsamlı çözümlerimizle size en güçlü desteği sunuyoruz.

 • Geleneksel Yayıncılık ve Profesyonel Yazarlığa Geçiş:

Başarılı olan yazarlarımıza profesyonel yazarlığa geçiş fırsatı sunuyoruz. Hem de bunun için ek bir çaba harcamadan doğrudan önlerine profesyonellik sözleşmemizi koyarak.

 • E-kitap ve Dijital Yayıncılık:

Yayın paketlerimizden birinde karar kılan yazarlarımızın kitap dosyalarının dilerlerse e-kitap formatlarını da ücretsiz olarak kendilerine sunuyoruz. Kitabını yayınlatmayan ama çalışmasını yalnızca e-kitap olarak piyasaya sürmek isteyen müşterilerimizin bu çalışmalarını cüzi bir ücret karşılığı e-kitaba çeviriyoruz.

Hizmetlerimizle ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için bizimle hemen iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.