“Baskı, kapak, dizayn… Mükemmel! Üçüncü kitabımız Bir ‘Ömür Kayboldu’nun yayın ve dağıtımında emeği geçen Karina Yayınevi çalışanlarına teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum. Yeni yazar arkadaşlara da özellikle tavsiye ediyorum…”

İlhan PATIR / Bir Ömür Kayboldu

“Cebinizde, beyninizde, yüreğinizde güzel kelimeler olduğunu düşünüyorsanız ve bunu kitaba dönüştürme niyetindeyseniz; hayal ettiğiniz kitabın tam olarak karşılığını istiyorsanız, Karina Yayınevi size bu fırsatı sunuyor. İlk şiir kitabım Kadraj’ı çıkardıktan sonra bunu kesinlikle söyleyebilirim ve ikinci şiir kitabımı da yine Karina Yayınevi’nden çıkarıyor olmam sanıyorum bunun en büyük kanıtıdır…”

Vasfi BİNGÖLBALI / Kadraj

“Kendilerine değer veren birçok yayınevi ile görüştük. Ve piyasada hatırı sayılır bir sürü kitabın arkasında onlar dev gibi görünüyordu. Ama biz, bize değer veren bir yayınevi çalıştık…
Bizi dev gibi gösteren bir yayıneviydi bu…”

Hirai ZERDÜŞ / Elya

“İlk kitabımı kendi olanaklarımla yayımladım. Ama dağıtım şirketlerine ulaşamamıştım. İkinci kitabım Yansı, Karina Yayınevi’nce yayımlandı. Onların sayesinde ülke çapında okurlara ulaştım. İnternet kitap satış sitelerinde, kitabevlerinde kitabımı görmek beni mutlu etti. Ayrıca telif hakkını ve basılan kitapları yazara bırakması, baskı ücreti ve ödemedeki tok gözlülükleri de önemli. Bu yazarın emeğine saygılarının ifadesi. Karina Yayınevi, yazar dostu bir yayınevi bence…”

Ali KAYA / Üç Kanlı Mandalina

“Yaşam boyu biriktirdiğim yazılarımı, gün gelip de siz okuyucularımla paylaşma aşamasına geldiğimde yollarımız Karina Yayınevi ile kesişti. Taylan Bey ve Mehmet Bey ile yaşama bakış açılarımızın paralel olması, çalışma disiplinleri, açık ve net olmaları tereddüt etmeden işbirliğine girmemize olanak sağladı. Mehmet Bey’in özenli kapak çalışması, görüşlerime öncelik vermesi, bana ‘İyi ki onlarlayım’ dedirtti. Diğer kitaplarım da sırada ve hep onlarla çalışma arzusundayım.”

Olcay KULAKOĞLU / Aşkın İzdüşümü

“Herkes güvenilir, dürüst, saygılı ve ilgili bir yayınevi arar. Ben de aramalar içerisinde iken Karina Yayınevi ile tanıştım ve inanılmaz memnunum, kendilerine ne kadar teşekkür etsem azdır. Ayrıca yazarlık hedefime böyle güzel bir yayınevi ile başladığım için kendimi çok şanslı hissediyorum!”

Gurur GÖÇ / Erken Gördüm Hayatı