Ankara Merkez Ofis
(0312) 433 03 58
İstanbul Temsilciliği
(0546) 867 74 40
Yazar Girişi

TÜM YAZARLARIMIZA AYLIK DÜZENLİ TELİF GELİRİ!

Her gün bir adım daha ileri gitmenin çabasıyla
Şimdi de…
TÜM YAZARLARIMIZA AYLIK DÜZENLİ TELİF GELİRİ ELDE ETME İMKÂNI SUNUYORUZ!

2016’da 100 yeni yazarı yayıncılık dünyasına kazandıran Karina Yayınevi, her geçen gün yazarlarının ve yayıncılık sektörünün sorunlarına küçük de olsa çözümler üretebilme vizyonuyla Okuma Odası adlı e-ticaret sitesini yazarlarının ve okurlarının kullanımına sundu.
Karina Yayınevi’nden yayımlanmış tüm kitapların satışa sunulacağı okumaodasi.com, Türkiye’nin her yerinden üye olmaksızın hızlı sipariş verebilme, kredi kartına 12 takside varan kolaylıklar ve kapıda ödeme imkânıyla kitaplarımızı en hızlı sürelerde ve en kolay ödeme yöntemleriyle okurlarımıza ulaştırmayı ilke edindi.
Okuma Odası, yazarlarımızın kitaplarını okurlarına en hızlı sürede ve en kolay ödeme yöntemleriyle ulaştırmanın yanında yazarlarımız için de çok büyük bir imkân sunuyor!
Bilindiği üzere, Türkiye’nin en önemli kitap dağıtım firmalarıyla çalışan Karina Yayınevi, bu dağıtım mantığı nedeniyle, dağıtımcılardan her yıl iki kez ödeme alıp, bu nedenle yazarlarına da –diğer tüm yayınevleri gibi- yılda iki kez telif ödemesinde bulunmakta. Ancak okumaodasi.com yayınevimiz bünyesinde bir internet sitesi olduğu ve buradan yapılan satışları geliri doğrudan yayınevimize ulaştığından, biz de yazarlarımızı bekletmiyor ve telifleri her ayın 10’unda hesaplarına aktarıyoruz!
Bu sayede, kitap satışının, uygun fiyat ve çeşitli kolaylıkları nedeniyle büyük oranda internete kaydığı bir dönemde, özellikle düzenli kitap satışı olan yazarlarımıza ciddi anlamda aylık gelir elde etme imkânı sunuyoruz.
Karina Yayınevi ailesine katılan yazarlarımız bu yolla, hem düzenli aylık kitap telifi elde etme hem de bir yandan kitapları kitapçılara dağıtıldığından her yıl genel dağıtımda satılan kitaplarının gelirine sahip olma imkânı buluyor.
Yayın paketlerimiz ve Okuma Odası sistemine dair ayrıntılı bilgi almak için hemen bize ulaşın, kitabınız yayımlansın, telifiniz her ay hesabınıza yatsın!

İletişim:
Tel: 0312 433 03 58
Tel/2: 0546 867 74 40
E-posta: iletisim@karinakitap.com