Ankara Merkez Ofis
(0312) 433 03 58
İstanbul Temsilciliği
(0546) 867 74 40
Yazar Girişi

Tanıtım Organizasyonu ve Sosyal Medya

Tanıtım Organizasyonu ve Sosyal Medya

Kitabınızın tanıtım çalışmaları aslında henüz kitabınız editöryel çalışma aşamasındayken başlar. Uzman kadromuz, kitabınızı okurlarınıza en doğru ve en etkili şekilde yansıtacak bir arka kapak hazırlarlar.

Yine kitabınız matbaa aşamasına gelmeden, kitabınız için hazırlanan tanıtım metinleri ve bunları en iyi şekilde yansıtan görsel çalışmalar bir yandan dağıtımcı ve kitabevlerine mail yoluyla gönderilirken, diğer yandan toplu mail gönderimleriyle geniş bir kitleye ulaştırılır. Edebiyat dergilerine kitap tanıtım metinleriniz yollanırken, bünyemizde yer alan web sitelerinde, kitabınızın reklamı ücretsiz olarak yapılır.

Yazarın isteği doğrultusunda belirli bir meblağ karşılığında çok okunan gazetelerle de reklam görüşmeleri yürütülecek olup, öte yandan yine en doğru görsel tasarım ve metinlerle hazırlanmış sosyal medya tanıtımlarınız Karina Kitap’ın Facebook ve Twitter hesaplarından paylaşılır. Facebook’a Karina Kitap tarafından verilen reklamlarla kitabınız geniş kitlelere duyurulur.

Sosyal medya demişken… Karina Kitap, yine talep eden her yazarı için Facebook ve Twitter’da birer sayfa oluşturmakta, bu sayfaların görsel tasarımlarını üstlenmekte ve yazara, buradan paylaşmak üzere kitabıyla ilgili görsel materyaller sunmaktadır. Ayrıca yine yazarın dileğine bağlı olarak, küçük bir meblağ karşılığında kitabınızın tanıtım videosu Karina Kitap bünyesinde hazırlanabilecektir.

En önemli noktaya gelecek olursak: Karina Kitap, her yazarına, belirli bir ücret karşılığında kendi adına, kendi web sitesini tasarlayıp sunmayı teklif etmektedir. Bu web sitesi aracılığıyla sınırsız bir şekilde kendi reklamınızı yapabilir, okurlarınızla iletişime geçebilir, yeni çalışmalarınızı bu sayfadan paylaşabilirsiniz.