Ankara Merkez Ofis
(0312) 433 03 58
İstanbul Temsilciliği
(0546) 867 74 40
Yazar Girişi

Neden Karina Kitap?

Karina Kitap, on iki yıllık yayıncılık deneyimi yanında, bugün halen farklı bir marka adı altında profesyonel yazarlarla, geleneksel yayıncılık dünyası içinde de aktif olarak yer alan bir yayınevidir.
Karina Kitap’ın tüm editöryel kadrosu, tasarım ekibi, dağıtım ve satış ağı aynı anda geleneksel yayıncılık dünyası içinde yer alan profesyonel bir kadrodur.
Karina Kitap, çalıştığı yazarlarının dosyalarını bu profesyonellik anlayışı içinde inceler, en az, profesyonel bir yazarın dosyasına gösterdiği özenle çalışmalarınıza yaklaşır.
Yayınevimizle çalıştığınızda yukarıda saydığımız noktaların da ışığında, bir profesyonel yazarın, yayıncısıyla arasındaki ilişkiyi, çalışma şeklini birebir yaşayacağınıza emin olabilirsiniz.
Karina Kitap, geleneksel yayıncılığın tüm bilgi birikimini, tüm püf noktalarını ve tüm titizliğini Destekli Bireysel Yayıncılık dünyasına aktarırken, gerek editöryel anlamda, gerek tasarım aşamasında, gerek dağıtım ve satış ağının işlerliğinde, gerekse kitabınızın tanıtımının yapılmasında size kapsamlı çözümler sunar.
Tüm bunların yanında, klasik yayınevlerinin çok ötesinde bir teknolojik altyapıya da sahip olan Karina Kitap, dijital yayıncılık, sosyal medya tanıtımları, kitaplarınızın videolarının hazırlanması, QR kod eklentisi, dileyen her yazarına hazırladığı kişisel web siteleriyle sizi eksiksiz biçimde yayıncılık dünyasına tanıtmaktadır.
Tüm bunların sonunda başarılı olan yazarlarına da hiç beklemeden, kendi bünyesinde profesyonel yazarlığa geçiş imkanı sunmaktadır.
Kitap yayınlama ile kitap basma arasındaki büyük farkı asla unutmamanızı dileyerek, size sunduğumuz diğer ayrıcalıklar hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçmenizi öneriyoruz.