Ankara Merkez Ofis
(0312) 433 03 58
İstanbul Temsilciliği
(0546) 867 74 40
Yazar Girişi

NASIL BAŞVURABİLİRİM?

 

NASIL BAŞVURABİLİRİM?

Kitap yazım süreciniz sonlandı, incelediğiniz yayınevleri arasında kararınız yayınevimizden yana oldu.
Dosyanızı bize nasıl ulaştıracaksınız?
Tamamlanmış kitap dosyanızı bize elektronik posta, facebook veya kargo ile ulaştırabilirsiniz. Ancak önerimiz bunun öncesinde bize telefonla ulaşmanızdır ki, herhangi bir aksaklığa karşı biz de dosyanızdan haberli ve dosyanızı bekliyor olalım.
O yüzden önce telefon numaralarımızı paylaşalım:
Tel: 0312 433 03 58
Tel/2: 0546 867 74 40

E-posta ile başvuru:
Çalışmalarınızı bize e-posta yoluyla ulaştırabilirsiniz. Adınızı, Soyadınızı, adresinizi ve size ulaşabileceğimiz iletişim bilgilerinizi de ekledikten sonra dosyanızı iletisim@karinakitap.com’a gönderebilirsiniz. Yetkililerimiz, dosyanız ellerine ulaştıktan sonra en geç iki gün içinde size dönüş yapacaktır.

Facebook ile başvuru:
Facebook kullanıyor iseniz, facebook sayfamız tıklayıp, buradan mesaj bölümüne girip, dosyanızı mesaj ekine ekleyerek, yine ad, soyad, iletişim numarası bilgilerinizi de not düşerek çalışmanızı bize ulaştırabilirsiniz.
Facebook sayfamıza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:
https://www.facebook.com/KarinaKitap/

Kargo veya Posta yoluyla başvuru:
Çalışmanızı bize kargo ya da posta yoluyla da ulaştırabilirsiniz. Burada bizim için önemli olan, dosyalanmış halde yolladığınız kitap çalışmanızın içine çalışmanızın Word dokümanını barındıran bir CD yahut taşınabilir bellek de eklemiş olup olmadığınızdır. Böyle bir CD’yi ya da belleği de dosyanıza eklediğiniz takdirde herhangi bir sorun söz konusu değilken; bilgisayarda hazırlanmış bir formatı olmayan kitap dosyalarının bu formatta yeniden hazırlanmaları zaman almakta, kitabın yayınlanma süresi kendiliğinden uzamakta, ücretlendirmede de farklılıklar ortaya çıkabilmektedir. Ücretlendirmedeki bu fark ve kitabınızın yayınlanma süresindeki değişiklik dosyanız elimize ulaştıktan hemen sonra tarafınıza bildirilecektir. Bu yüzden çalışmalarınızın mutlaka bilgisayar ortamında da bir örneğinin olmasının önemini, hem yazar hem yayıncının işini kolaylaştırması açısından belirtiyoruz.

İletişim Bilgilerimiz:

KARİNA YAYINEVİ
Adres: Adakale Sk. 16/9 Kızılay Çankaya Ankara
İnternet Sitesi: www.karinakitap.com
E-posta: iletisim@karinakitap.com
Tel: 0312 433 03 58
Tel/2: 0546 867 74 40
Faks: 0312 433 03 59