Ankara Merkez Ofis
(0312) 433 03 58
İstanbul Temsilciliği
(0546) 867 74 40
Yazar Girişi

KARİNA YAYINEVİ AİLESİNE SİZ DE KATILIN!

2016’DA 100 YENİ YAZARI YAYIN DÜNYASINA KAZANDIRAN KARİNA YAYINEVİ AİLESİNE SİZ DE KATILIN!

Karina Yayınevi, doğru, güvenilir, ilkeli ve dürüst yayıncılık anlayışı ve samimi çalışma ortamıyla yeni yazarların buluşma ve yayın dünyasına ilk adım noktaları olmaya devam ediyor.
2016’da 100 yeni yazarı yayın dünyasına kazandıran Karina Yayınevi, 2017’ye de yine birbiri ardına yayımladığı kitaplarla adından söz ettirerek girdi.

Baştan söyleyelim:
Kitap bastırmak isteyenlere ‘Promosyon’ vs. yapmıyoruz.
İlk kitabı çıkan bir yazara, sırf onu kazanmak adına dünyanın en büyük yazarı gibi davranıp, egosuna oynamıyoruz.
Kötüye, iyi demiyoruz.
İyiye, daha iyi olabilir diyor, bunun yollarını arıyoruz.
Yayıncılığın ve yazarlığın ne denli zorlu bir yol, aşılması gereken engellerin ne denli çetin ve fakat tüm bunlar başarıldığında varılan noktanın ne denli eşsiz olduğunu yaşayarak öğrenmiş ekibimizle, yazarlarımız için hep daha iyiyi, daha doğruyu, daha güzeli arıyoruz.
Bütün bu dik ve engelli yolu da daha en başından yazarlarımıza uzun uzun anlatıyor, aynı tarafta olduğumuzu, onların başarısının bizim başarımız anlamına geldiğini, desteğimizin hep süreceğini ortaya koyuyoruz.
Tüm bunların sonunda ortaya çıkan bir başarı olduğunda, yazarımıza hiç vakit yitirmeden profesyonel yazar sözleşmemizi sunuyor, onu bir adım ileri taşıyoruz; yok istediğimiz sonuçlar ortaya çıkmazsa, daha iyisi için kafa yoruyoruz.

Biz bir Ankara yayıneviyiz.
Ankara’nın, yüz yüze bakan insanlarının kültürüyle, samimiyetiyle ve açıklığıyla deneyimlerimizi harmanlayıp, bu işi yapıyoruz.
Bu yüzden yazarlarımız yayınevimizi bir atölye, kendi evlerinin bir bölümü gibi biliyor; bu yüzden katıldığımız tüm fuarların en kalabalık, en eğlenceli, en güler yüzlü stantları bizim stantlarımız oluyor.
Yürüdüğümüz yolun zorluklarını biliyoruz ama bu yolda en doğru şekilde yürüdüğümüzün de farkındayız.
Bu yüzden kendi alanımızın en büyük yayınevlerinden biriyiz.

Siz de elindeki kalemle ruhunu filizlendiren, kendini kağıtlara döktükçe varlığını anlamlandırabilen bir yazar adayıysanız ve çalışmanız şekillendiyse, bizimle iletişime geçin.
Karina Yayınevi, sizin için en doğru adres…

İletişim:
Tel: 0312 433 03 58
Tel/2: 0546 867 74 40
E-posta: iletisim@karinakitap.com