Ankara Merkez Ofis
(0312) 433 03 58
İstanbul Temsilciliği
(0546) 867 74 40
Yazar Girişi
İNSAN<br/><span class='mauthor'> Cenk Sabuncuoğlu </span> <br/><span class='mprice'> 200 Sayfa</span>

Kitap Hakkında

Aylardan Haziran sene 1976 İstanbul’da doğdu. İlköğrenimini tamamladıktan sonra turizmci olmaya karar verdi ve Anadolu Turizm ve Otelcilik Meslek Lisesi’ni Tekirdağ’da okudu. Yüksek lisansını da Kıbrıs’ta İşletme bölümünde tamamladıktan sonra kendince yaşamına “merhaba” dedi.
Uzun yıllar turizm işletmeciliğinde önemli görevlerde bulundu . Bir gün onun da tekamül sürecini yaşama vakti geldi. Böylelikle hayatında “diğer eğitimim ve farkındalıklı yaşamım’’ dediğWi safhayı başlatmış oldu. ilk önce Rusya ve Ukrayna sonra Azerbaycan’da Ruh-Beden-Zihin tanıma derslerini aldı. Daha sonra Reiki, Hipnoz ve İntegratif İnsiye konularında master seviyesine yükseldi.
Araştırma ve geliştirme ruhu onu farklı arayış ve uyanışlarla tanıştırdı.
Hindistan’da özüne dönüş, kendini tanıma ve farkındalık ile ilgili birçok eğitim aldı.
Kendindeki potansiyeli de açığa çıkartarak uzaktan iletişim, bilgi transferi konuları ile ilgili olarak Mr. Rugo ile birlikte çok detaylı çalışmalar yaparak birçok eğitim ve seminerler verdi..
Ayrıca Kişi Barkod Analiz Sistemi’nin araştırmalarına devam ederek, kişinin kendini tanıması, potansiyellerinin farkına varması ve çevresindeki insanlar ile uyumu hakkındaki konularda analizlerini sürdürmektedir.
Kendi kullanım kılavuzunu tespit ettiğinin bilincinde olduğundan itibaren insanların da kendi kullanım kılavuzlarının belirlenmesine yardımcı olmak için araştırma ve geliştirme çabaları sürmektedir.
Yaşamı gerçek tadı ile farkında ve kaliteli yaşayan ve yaşatmaya çalışanlardandır. Aynı zamanda bu çalışmaları ile birlikte Yaşam Koçluğu ve Turizm İşletmeciliği görevine holistik bir anlayış ile devam etmektedir.

Kitap Adı: İNSAN

Yazar: Cenk Sabuncuoğlu

Yayınevi: Karina Yayınevi

Baskı: 1. Baskı – Temmuz 2014

Sayfa: 200

ISBN: 978-605-4976-19-5