Ankara Merkez Ofis
(0312) 433 03 58
İstanbul Temsilciliği
(0546) 867 74 40
Yazar Girişi

Hizmetlerimiz

 Hizmetlerimiz

Web sitemizde her biri detaylı olarak açıklanan hizmetlerimizi sizin için toparlayalım istedik, Karina Kitap, Destekli Bireysel Yayıncılık sektöründe size hangi hizmetleri sunuyor kısa kısa göz atmaya ne dersiniz?

Kitap Dosyanızı Tamamladınız mı?

Elinizde, tamamlamış olduğunu bir kitap dosyanız var ve geleneksel yayıncılık dünyası içinde önünüzde bir kapı açılmasını beklemek yerine kendi yolunuzu kendiniz açmaya karar verdiniz. Karina Kitap’ın web sitesini inceledikten sonra, kendinize uygun bulduğunuz yayıncılık seçeneğinin ardından dosyanızı bize ulaştırdınız. Her şey bu andan sonra başlıyor…

Editöryel Hizmetler:
Elimize ulaşan kitap dosyanızı ciddi bir incelemeden geçiriyor, türüne göre gerekli önerilerimizi kapsamlı bir şekilde sunuyor ve son halini alan dosyanızı yayın için hazırlıyoruz. (Detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız)

Kapak Tasarımı:
Sizin de görüşleriniz alınarak kitabınız için en doğru ve en dikkat çekici kapak tasarımı, uzman tasarımcılarımız eliyle hazırlanılarak onayınıza sunuluyor. (Detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız)

Dizgi:
Kitabınızın iç sayfa düzeni, kitabınızın ruhuna uygun şekilde, deneyimli editörlerimiz tarafından matbaa öncesi son haline getiriliyor. (Detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız)

Arka Kapak Yazısı:
Bir kitabın ilk sayfası aslında arka kapağıdır. Okurlarla ilk temas kitabın arka kapağı aracılığıyla kurulur. Bunun öneminin farkında olarak kitabınız için en doğru arka kapağı hazırlıyoruz. (Detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız)

ISBN Başvurusu, Barkod ve Bandrol:
Kitabınız yayınlanmadan önce gerekli olan tüm başvuruları Kültür Bakanlığı’na sizin adınıza yapıyoruz. (Detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız)

Dağıtım-Satış-Pazarlama:
Tercih ettiğiniz pakete göre kitaplarınızı geleneksel yayıncılık dağıtım ağımızla aynı ağı kullanarak bir profesyonel yazarın kitabının ulaştığı tüm kitapçı raflarına ve online kitap satış sitelerine ulaştırıyoruz. (Detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız)

Tanıtım Organizasyonu ve Sosyal Medya:
Kitabınızın tanıtım çalışmalarına dair kapsamlı çözümlerimizle size en güçlü desteği sunuyoruz. (Detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız)

Geleneksel Yayıncılık ve Profesyonel Yazarlığa Geçiş:
Başarılı olan yazarlarımıza profesyonel yazarlığa geçiş fırsatı sunuyoruz. Hem de bunun için ek bir çaba harcamadan doğrudan önlerine profesyonellik sözleşmemizi koyarak. (Detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız)

E-kitap ve Dijital Yayıncılık:
Yayın paketlerimizden birinde karar kılan yazarlarımızın kitap dosyalarının e-kitap formatlarını da ücretsiz olarak kendilerine sunuyoruz. Kitabını yayınlatmayan ama çalışmasını yalnızca e-kitap olarak piyasaya sürmek isteyen müşterilerimizin bu çalışmalarını cüzi bir ücret karşılığı e-kitaba çeviriyor ve Türkiye piyasasında e-kitap satan sitelerde var olmalarına destek oluyoruz. (Detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız)

Her Yazara Web Sitesi:
Günümüz yayıncılık şartları içerisinde her yazarın bir web sitesi olması gerektiğine inanıyoruz. Yayın paketlerimizden yararlansın yararlanmasın tüm müşterilerimize belirli bir ücret karşılığında web sitelerini hazırlıyor, kendilerine devrediyoruz. (Detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız)

Kitaplarınızın Tanıtım Videolarını Hazırlıyoruz:
Karina Kitap, dileyen her yazarına kitabının tanıtım videosunu hazırlıyor. (Detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız)

QR Kodlu Kitaplar:
Dileyen yazarlarımızın kitap kapaklarına diledikleri bir web sitesine; örneğin kendi web sitelerine, facebook, twitter hesaplarına ya da kitaplarının tanıtım görsellerinin-videolarının olduğu alanlara yönlendirilmiş birer QR Kod yerleştiriyoruz. (Detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız)

Online Canlı Destek:
Tüm çalışmalarımızda sizinle sürekli iletişim halindeyiz. (Detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız)
Hizmetlerimizle ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için bizimle hemen iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.