Ankara Merkez Ofis
(0312) 433 03 58
İstanbul Temsilciliği
(0546) 867 74 40
Yazar Girişi

Her Yazarın Bir Web Sitesi Olmalı

Her Yazarın Bir Web Sitesi Olmalı

Dijital çağ olarak da anılan günümüz dünyasında, geleneksel basılı yayıncılığın yanında dijital yayıncılığın önemi de reddedilemez bir biçimde kendini hissettiriyor. Bugünün dünyasında profesyonel yazarlığa ve geleneksel yayıncılık içinde isim sahibi olmaya giden yollardan biri de internet ortamında çalışmalarınızla kendinizi öne çıkarmaktan geçiyor.

Karina Kitap, bu yolda ilerleyen yazarlara, Destekli Bireysel Yayıncılık çözümlerinin yanında, düşük maliyetlerle web sitesi sahibi olma ve yazarın görüşleri doğrultusunda, uzman bir kadro tarafından tasarlanan bu web sitesinden çalışmalarını daha geniş kitlelere ulaştırabilme fırsatı sunuyor.

Bununla birlikte, özellikle kitabınız yayınlandıktan sonra, sizi merak eden okurlarınızın öncelikle internette bir araştırma yapacağını hatırlatarak, bu web sitesi aracılığıyla çalışmalarınızı paylaşmanın yanında, kişisel bilgilerinizi erişilebilir kılacağınızı, okurlarınızla sürekli bir diyalog halinde olacağınızı ve en önemlisi kitabınızı tanıtabileceğinizi hatırlatmamıza gerek var mı, bilmiyoruz.

Karina Kitap, gerek Destekli Bireysel Yayıncılık çözümlerinden yararlanan yazarlarına, gerekse kariyerine web ortamında yön verme kararını vermiş yazarlara sunduğu bu hizmetle müşterilerine, ilerledikleri zorlu yolda hız katıyor.

Siz de böylesi bir web sitesi sahibi olmak istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.