Ankara Merkez Ofis
(0312) 433 03 58
İstanbul Temsilciliği
(0546) 867 74 40
Yazar Girişi

En Geniş Dağıtım Ağı, Kitaplarınızı Sipariş Gelmeksizin De Dağıtıyoruz!

En Geniş Dağıtım Ağı, Kitaplarınızı Sipariş Gelmeksizin De Dağıtıyoruz!

EN GENİŞ DAĞITIM AĞI, KİTAPLARINIZI SİPARİŞ GELMEKSİZİN DE DAĞITIYORUZ!

İlk kitabı çıkaran yahut daha öncesinde on binler satmamış bir yazarın kitapçı raflarında kendine yer bulması son derece zor bir süreçtir.
Gerek kitabevleri, gerek dağıtımcılar böylesi yazarlara karşı çekimser davranacak, ya ilk adımdan kitabı sipariş etmeyecek ya da çok düşük adetlerle sipariş edecektir.
Bu Türkiye’deki kitap piyasasının kaçınılmaz bir gerçekliğidir.
Karina Yayınevi, bu sürecin zorluğunun bilinciyle, dağıtım konusuna özel bir önem vermekte ve bu doğrultuda çalışmalarını yürütmektedir. Karina, Türkiye’nin önde gelen dağıtımcılarıyla çalışarak, yazarlarını ulaştırabileceği her noktayı sonuna dek zorlamayı görev bilir. Bu dağıtımcıları, Final Pazarlama, Emek Kitap, Kida Dağıtım, İkiA Dağıtım, Prefix, Doğu Dağıtım, İnsancıl Dağıtım, Artı Dağıtım, Birleşik Dağıtım ve Ulucan Dağıtım olarak sıralayabiliriz.
Karina Yayınevi tarafından yayımlanan tüm kitaplar, yukarıda saydığımız tüm bu dağıtımcılar eliyle tedarik edilebilmekte, bu geniş ağ nedeniyle, herhangi bir kitapçının yayınevimiz kitaplarına ulaşamama ihtimali bulunmamaktadır.
Ancak yayınevimiz, yazarlarına bu noktada çok önemli bir destek de sunmaktadır: Yazımızın başında belirttiğimiz üzere, ilk kitabını çıkaran yahut öncesinde on binler satmamış yazarlar için dağıtım süreci son derece zor ilerleyen bir süreçtir. Karina Yayınevi bunun bilinciyle, kitap dağıtımını sadece sipariş beklemeye dayalı olmaktan kurtarmıştır. Karina’dan çıkan kitapların tamamı, çıktıkları gün, sipariş gelsin gelmesin, doğrudan çalıştığımız dağıtımcılarımıza ulaştırılır ve kitapçı raflarına gönderilerek okur beğenisine sunulur.
Birçok kitabımızın satışına doğrudan etkisi olan bu önemli katkı, tüm yazarlarımız için, artarak devam edecektir…

Karina Yayınevi
iletisim@karinakitap.com
0312 433 03 58