Ankara Merkez Ofis
(0312) 433 03 58
İstanbul Temsilciliği
(0546) 867 74 40
Yazar Girişi

Dijital Çağın Yeni Gerçekliği: E-kitap

Dijital Çağın Yeni Gerçekliği: E-kitap

E-kitap, en basit şekliyle bugün kitapçılarda, evimizin kütüphanesinde bulunan basılı kitapların bilgisayar dosyası formatındaki hali olarak tanımlanabilir. İnternet teknolojilerinin gösterdiği büyük gelişim sonucu günlük yaşamın değişmezlerine dönüşen e-kitaplar, sabit ve mobil cihazlarda (Masa üstü veya dizüstü bilgisayar, tablet bilgisayar, akıllı telefon, reader vb) kolayca okunabilmesinin yanında; zenginleştirilebilir içeriği (yazı yanında ses, müzik, görüntü ile desteklenebilme) ve dünya piyasalarından alınan veriler ışığında şimdiden basılı kitabın tahtına aday görünmekte.

Karina Kitap, bünyesinde bugüne dek Türkiye’nin önde gelen kurumsal firmalarına e-kitap eğitimleri vermiş dijital yayıncılık editörleri bulundurmakta ve bu editörlerin denetiminde dosyalarınızı en doğru ve kusursuz şekilde e-kitaba dönüştürmektedir.

Destekli Bireysel Yayıncılık hizmeti alın ya da almayın, elinizdeki çalışmaları e-kitaba dönüştürterek, Türkiye’nin önde gelen online kitap satış sitelerinde ve önümüzdeki günlerde sayılarının hızla artacağını bildiğimiz e-kitap satış sitelerinde okurlarınıza bir ücret karşılığında sunabilirsiniz. Bununla birlikte, hazırlattığınız e-kitapları, dilediğiniz takdirde kişisel web sitenizden ücretsiz olarak da okurlarınızla paylaşabilirsiniz. Bu noktada Karina Kitap, hem web sitenizi hazırlamak, hem çalışmalarınızı e-kitaba dönüştürerek tasarlanan web sitenize yerleştirmek konusunda yanınızda olacaktır.

E-kitap hizmeti, Destekli Bireysel Yayıncılık çözümlerimizden yararlanan okurlarımız için hangi yayın paketini tercih ederlerse etsinler tamamen ücretsizdir.

Destekli Bireysel Yayıncılık çözümlerimizden yararlanmayan ve çalışmalarını sadece e-kitap olarak piyasaya sürmek isteyen yazarlarımız ise bunu Karina Kitap çatısı altında cüzi bir ücret karşılığı gerçekleştirebilirler.

Dünya yayıncılık piyasasında, sadece e-kitap yayınlayarak yazarlık kariyerinin doruklarına ulaşmış isimlere dair internet ortamında yapacağınız küçük bir araştırma dahi dijital çağın yeni gerçekliği üzerine zihninizde yepyeni bir yol açılmasına yetecektir, bizden söylemesi!