Ankara Merkez Ofis
(0312) 433 03 58
İstanbul Temsilciliği
(0546) 867 74 40
Yazar Girişi
Bana Kalan Aşk<br/><span class='mauthor'> Cansu Tıraşoğlu </span> <br/><span class='mprice'> 144 Sayfa, 12 TL</span>

Kitap Hakkında

Bazen tek bazen birkaç cümleden oluşan duygu aktarımları çok güzel Cansu Tıraşoğlu’nun. Okurken sıkıntı duyulmayacak güzel sözler. Yalın anlatımlarla çok şeyler anlatmış, hatta bir kitabın özü diyebiliriz.
Tabii bunun yanı sıra serbest şiirleri de ayrı bir lezzet olarak gönül soframızda yerini alıyor.Bu ve bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum Cansu Tıraşoğlu’na…
Şarkı Sözü Yazarı-Şair-Bestekâr Vural ŞAHİN

“Bana Kalan Aşk” şair ve yazar Cansu Tıraşoğlu’nun deneme ve aşk şiirlerini içeren ikinci kitabının adıdır. Cansu, bu kitapta aşk ile ilgili duygularını ve hissettiklerini derin düşüncelere yansıyacak, hayallerin ötesinde müziksel kelimeler kullanmıştır. Hayat yolculuğunun her durağında aşk izlerini bir kutsal duygu niteliğinde şiirlere aksettirmiştir.“Aşkın tonlarından en koyusuna boyadım kalbimi”; aşkı renklere benzeten şair Cansu, koyu tonunu benimsemiştir. Diğer tonların ise hayatın uçuşan duyguları olduğunu anlatmaya çalışmıştır…Cansu şiir ve denemelerinde aşkın doğayla ilişkili olduğunu ortaya koymaya çalışmıştır. İyimserlikle, kötümserliğin arasındaki ince çizgiyi Cansu’nun kısacık şiirsel tümcelerinde görmek mümkündür.
Gazeteci-Yazar-ŞairDr. Şemsettin KÜZECİ

Kitap Adı: Bana Kalan Aşk

Yazar: Cansu Tıraşoğlu

Yayınevi: Karina Yayınevi

Baskı: 1. Baskı – Kasım 2014

Sayfa: 144

Fiyat: 12,00 TL

ISBN: 978-605-4976-22-5